Pomoc drogowa Lubin - holownik TIR

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie holowania ciężarowego i pomocy drogowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiedni sprzęt i zaplecze logistyczne. Jesteśmy w ciągłej mobilizacji i gotowości do ratowania zdrowia i mienia poszkodowanych w wypadkach. Pojazdy ciężarowe, autobusy, pojazdy komunalne możemy holować przy pomocy naszych specjalistycznych ciężkich pojazdów holowniczych, wyposażonych we wciągarki hydrauliczne, niezbędne podnośniki oraz osprzęt pozwalający nam kompleksowo pomagać przy holowaniu pojazdów ciężarowych w miejscowości Lubin i okolicach.

pomoc drogowa tir

Holownik może zarówno wyciągnąć pojazd ciężarowy, który utknął na poboczu jak i podnieść przewrócony zestaw, autobus lub inny pojazd specjalny. Wyposażony w podnośnik widłowy pojazd holowniczy, może również odholować cały zestaw ciężarowy, uszkodzony ciągnik siodłowy, naczepę, autobus itd.

Wyciąganie tira Lubin - holownik ciężarowy

Posiadamy trzy ciężkie holowniki, każdy wyposażony we wciągarki hydrauliczne, podnośnik oraz osprzęt do sterowania. Dzięki temu jesteśmy gotowi na trudne i wymagające przypadki, w których liczy się precyzja, czas i niezawodność.

pomoc drogowa tir

Holowanie ciężarówek Lubin - holownik do tirów

Po wyciągnięciu i zabezpieczeniu pojazdu ciężarowego, możemy go odholować w ustalone przez klienta miejsce lub zaoferować własny parking, który jest pod stałym monitoringiem. Holowanie pojazdu ciężarowego rozpoczynamy od odłączenia wału napędowego i zaczepienia podnośnika do jednej z osi pojazdu. Następnie podłączana jest instalacja z oświetleniem, pozwalająca bezpiecznie holować pojazd zapewniając mu sygnalizację świateł tj. stop, kierunkowskazy itd. W przypadku pojazdów uszkodzonych, holowanie odbywa się z wykorzystaniem niskopodwoziowej lawety ciężarowej.

 

Holowanie naczepy Lubin - ciężarowa pomoc drogowa

Holowanie naczepy za pomocą pojazdu holowniczego pomocy drogowej MTT BEREZOWSKI realizujemy dzięki specjalnemu mocowaniu siodła do podnośnika w holowniku. Pozwala to na bezpieczne holowanie całej naczepy, bez potrzeby wzywania osobnego ciągnika siodłowego do miejscowości Lubin lub okolic. Ogranicza to koszty i czas na udzielenie pomocy drogowej poszkodowanemu.

Wezwij pomoc drogową Lubin, telefon 24h

Pomoc drogowa 24h Lubin

Pomoc drogowa TIR Lubin. Wypadki, kolizje, transport pojazdów. Posiadamy ciężkie holowniki z wciągarkami oraz lawety. Pracujemy na terenie miejscowości Lubin oraz całego województwa - pomoc drogowa dolnośląskie.

ZADZWOŃ TERAZ

Holowanie TIR - Lubin

Posiadamy profesjonalne holowniki ciężarowe, którymi możemy holować nawet całe zestawy TIR na terenie miejscowości Lubin i całego województwa - dolnośląskie.

Świadczymy usługi specjalistyczne dla pojazdów ciężarowych i specjalnych w tym pojazdów wojskowych, budowlanych itp.

Pojazdy wojskowe
Pojazdy wojskowe
Wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z Wojskiem Polskim i Amerykańskim w zakresie pomocy drogowej.
Wyciąganie tira z rowu
Wyciąganie tira z rowu
Nasze doświadczenie pozwala nam podejmować wyzwania przy trudnych i wymagających akcjach pomocy drogowej. Potrafimy umiejętnie zaplanować i przeprowadzić akcję wyciągania zestawu ciężarowego.
Holowniki TIR - Pomoc drogowa
Holowniki TIR - Pomoc drogowa
Jesteśmy przygotowani technicznie, na każdą akcję pomocy drogowej. Flota naszego ciężkiego sprzętu tj. holowniki ciężarowe nie ogranicza nas przy realizacji usług holowania i pomocy drogowej.
Zabezpieczanie po pożarze
Zabezpieczanie po pożarze
Wiemy jak zająć się pojazdami ciężarowymi i naczepami, które uległy spaleniu. Posiadamy niezbędny sprzęt do transportu niskopodwoziowego.
Kompleksowe usługi pomocy
Kompleksowe usługi pomocy
Posiadamy pojazdy specjalne tj. holowniki, wywrotkę, kontenerowiec HDS, dźwig, lawety niskopodwoziowe. Świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej, holowania, transportu i zabezpieczenia.
Lubin - Pomoc drogowa dla autobusów i autokarów
Lubin - Pomoc drogowa dla autobusów i autokarów
Pojazdy ciężarowe, to również autokary i autobusy, które często ulegają wypadkom. Za pomocą holowników pomagamy wyciągać i holować autobusy oraz autokary na terenie całej Polski.

Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu pomocy drogowej i holowania dla pojazdów ciężarowych i specjalnych. Pracujemy całą dobę i jesteśmy dyspozycyjni. Możesz do nas zadzwonić o każdej porze. Zapraszamy do współpracy!

Pomoc drogowa MTT BEREZOWSKI